1395/03/26

بی‌توجهی مسؤولان به ورشکستگی واحدهای تولیدی

برای بررسی مشکلاتی که صاحبان سرمایه‌های واحدهای بزرگ و کوچک در این بحث با آن مواجه هستند گفت‌وگویی داشتیم با صابر حسین‌پوربهنمیری مؤسس و مدیرعامل شرکت فولاد بام ماهان بابلسر (نماینده شرکت مبارکه اصفهان) که در ادامه می‌خوانید.

1396/04/02

واحد صنعتی فولاد بام ماهان بابلسر افتتاح شد

ربیع فلاح جلوداراستاندار مازندران نیز در مراسم افتتاح شرکت فولادبام ماهان بابلسر، با بیان اینکه باید بستر حضور سرمایه‌گذاران در استان را فراهم نماییم، افزود: استفاده از تمام ظرفیت‌های استانی موجب توسعه همه جانبه می‌شود.

استاندار مازندران با بیان اینکه ما نباید خود را محدود به بودجه های دولتی کنیم افزود:باید ضعفها را با انسجام وحدت و همدلی و استفاده از ظرفیتهای استان برای توسعه و پیشرفت استفاده کرد.

1396/04/02

کارخانه توليد ورق های رنگی فولاد بام ماهان در شهرک صنعتی بابلسر افتتاح شد

به گزارش خبرنگار پانا، در اولین روز دهه فجر با حضور استاندار مازندران، معاون عمرانی استاندار و رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت مازندران، کارخانه تولید ورق آلومینیومی فولاد بام ماهان در شهرک صنعتی بابلسر افتتاح شد.

1396/04/02

کارخانه توليد ورق های رنگی فولاد بام ماهان در شهرک صنعتی بابلسر افتتاح شد

به گزارش خبرنگارآريا دفتر مازندران دربابلسر، محمد محمدپور عمران در مراسم افتتاح اين کارخانه، ضمن عرض تبريک به مناسبت ايام الله دهه فجر با اشاره به اينکه ظرفيت توليد سالانه اين مجتمع 13 هزارتن در 5 خط توليد است، بيان داشت: هم اکنون با احداث اين کارخانه برای 18 نفر به صورت مستقيم شغل ايجاد شده که تا 40 نفر قابل افزايش است.