شرکت فولاد بام ماهان از سال 1393 در زمینی به مساحت 1650 متر مربع در شهرک صنعتی بابلسر به منظور تولید انواع پوشش های ساختمانی با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات رول فرمینگ روز دنیا، زیر نظر متخصصان مجرب با مدیریت مهندس صابر حسین پور بهنمیری آغاز به کار کرد.

 

این واحد صنعتی با ارایه طرح های متنوع در رنگهای مختلف در زمینه تولید ورق آلات سقفی و نما با استفاده از مواد اولیه شرکت فولاد مبارکه اصفهان ضمن حمایت از تولید داخل، گام موثری در زمینه تولید ورق آلات سقفی و نما برداشته و سهم قابل توجهی از بازار استان را به دلیل تنوع محصولات، زینک بالای رنگ ورق و ضخامت استاندارد را از آن خود کرده است.

 

با توجه به استقبال از محصولات این واحد صنعتی و با دارا بودن 32 نمایندگی رسمی و 76 عاملیت فروش در سطح استان مازندران، مدیریت مجموعه را بر آن داشته محصولات شرکت را به استانهای گلستان و گیلان در ابتدای سال با افتتاح نمایندگی رسمی ارسال نماید.

با گذشت دو سال از فعالیت شرکت فولاد بام ماهان این شرکت با توجه به نیاز بازار با خرید دستگاه های مدرن رول فرمینگ دنیا شروع به تولید پروفیل های کناف و پروفیل های گالوانیزه upvc در سطح انبوه نمود و توانسته در این زمینه هم محصولات خود را به استانهای همجوار ارسال نماید.

با گذشت چند سال از فعالیت شرکت فولاد بام ماهان این شرکت در راستای تکمیل سبد کالای صنعت ساختمان با استفاده از روش های نوین مدیریت علمی و طراحی استراتژی های اثربخش و با داشتن برنامه های مدون و حمایت مشتریان خود و با بهره گیری از ماشین آلات و فناوری های ودرن شروع به تولید پروفیل های کناف و پروفیل های گالوانیزه upvc در صنعت رول فرمینگ و همچنین به عنوان اولین تولیدکننده دیوار پوش pvc و قرنیز در استان مازندران نموده است.
این شرکت آرزو دارد تاشاهد آرامش هر چه بیشتر زندگی همگان در سایه محصولات خود بوده و تلاش دارد با کسب رضایت الهی و مردم ، موجبات رضایت جامعه را فراهم سازد
کیفیت و آرامش را تجربه کنید …

 

تـولید کننده انواع ورق های رنگی سقفی و نما
تولید کننده انواع دیوار پوش PVC ، قرنیز و ابزارآلات
پروفیل های کناف / پروفیل گالوانیزه پنجره های UPVC

معرفی شرکت: